Evde kendinizi süper hissettirecek 10 şey !

Bazı şeyler sadece size özeldir. Bunları iyi seçmek; ( belki biraz da paraya kıyarak) onları her kullandığınızda kendinizi iyi ve özel hissettirir. Çok kullanacağınız ve sık almayacağınızı bildiğiniz ihtiyaçlardaysa, bence az da olsa sınırları zorlamakta fayda var 😉

luxİşte benim için bunlardan bir kaçı:

  1. Kaliteli, yumuşacık bir bornoz: Hatır hatır, güzel kokmayan, vücudunuza tam oturmayan bir bir bornoz ile, mis gibi, yumuşacık bir bornozun farkını ancak ikincisine sahip olduğunuzda anlarsınız.
  2. Yatak / yastık : Ne yapın edin, alabileceğinizin en iyisini alın. Size uygun yatak, hem uyku kalitesini arttırdığı gibi, hem de sabah kalktığınızda ağrısız ve enerjik uyanmanın ilk şartı.
  3. Apaydınlık bir makyaj masası: Eğer makyaj masanız yoksa, burası ister banyo olsun, ister odanızda bir köşe olsun mutlaka güzel bir şekilde ışıklandırılmış olsun. Önemi olmadığını düşünebilirsiniz; ama inanın yüzünüzü temizlemek bile bir keyif oluyor.
  4. Şık, kaliteli bir polar sweatshirt: Kazak gibi dalamaz, yıkanınca çekmez, herşeyin üstüne uyar ve sıcacıktır. İyi bir taneye yatırım yaparsanız pişman olmazsınız.
  5. İyi bir fırın: Emektar fırınınızın bozulması beklemekten sıkıldıysanız, kendinize daha fazla işkence etmeyin. Aynı yemeği yeni fırınınızda pişirdiğinizde aradaki farka ağzınız açık kalacak 🙂
  6. Ayak için Peeling / Nemlendiriciler : Annenizin zamanından beri kullanılan markaları bir kenara koyun. Kendinize bir kıyak yapın ve farklı markalardan mutlaka peeling alın. Ardından süreceğiniz özel nemlendiriden sonra, bundan önceki yıllarınız için üzüleceksiniz.
  7. Kahve / Çay makinesi: Sabahları tam istediğiniz gibi bir fincan kahve; veya kendi kendine demlenmiş güzel bir fincan çay, kendinizi çok iyi hissettirecek.
  8. Yumuşacık Terlik çoraplar:  Eve geldiğinizde evde olmanın verdiği hazzın ilk durağı. Yabana atmayın.
  9. Pahalı olmayan ama güzel bir şarap: Hani hem kesede delik açmayan, kolay bulunan, hem de güzel bir şarabın yerini hiçbirşey tutmaz.
  10. Duş Jeli: Bu kez süpermarketten değil, güzellik ürünleri satan bir mağazadan seçin. Kıyaslamak size kalmış. Sonra beni hatırlarsınız 🙂


Kategoriler:Genel

Etiketler:, , , ,

sahincem

Mali Mevzular

Aç Kuzu

Daha iyi, daha kaliteli bir hayata aç kuzular için!

PSİKOLİK

İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Topluluğu

Hava Delisinin Not Defteri

Telefonunuzu çevirirseniz sağ yandaki menümüzü de görebilirsiniz, sizin için çok şahane bi menü hazırladık.

SİNEMATİK YEŞİLÇAM

Alternatif Sinema Kültürü Sitesi

%d blogcu bunu beğendi: