Evde kendinizi süper hissettirecek 10 şey !

Bazı şeyler sadece size özeldir. Bunları iyi seçmek; ( belki biraz da paraya kıyarak) onları her kullandığınızda kendinizi iyi ve özel hissettirir. Çok kullanacağınız ve sık almayacağınızı bildiğiniz ihtiyaçlardaysa, bence az da olsa sınırları zorlamakta fayda var 😉

luxİşte benim için bunlardan bir kaçı:

  1. Kaliteli, yumuşacık bir bornoz: Hatır hatır, güzel kokmayan, vücudunuza tam oturmayan bir bir bornoz ile, mis gibi, yumuşacık bir bornozun farkını ancak ikincisine sahip olduğunuzda anlarsınız.
  2. Yatak / yastık : Ne yapın edin, alabileceğinizin en iyisini alın. Size uygun yatak, hem uyku kalitesini arttırdığı gibi, hem de sabah kalktığınızda ağrısız ve enerjik uyanmanın ilk şartı.
  3. Apaydınlık bir makyaj masası: Eğer makyaj masanız yoksa, burası ister banyo olsun, ister odanızda bir köşe olsun mutlaka güzel bir şekilde ışıklandırılmış olsun. Önemi olmadığını düşünebilirsiniz; ama inanın yüzünüzü temizlemek bile bir keyif oluyor.
  4. Şık, kaliteli bir polar sweatshirt: Kazak gibi dalamaz, yıkanınca çekmez, herşeyin üstüne uyar ve sıcacıktır. İyi bir taneye yatırım yaparsanız pişman olmazsınız.
  5. İyi bir fırın: Emektar fırınınızın bozulması beklemekten sıkıldıysanız, kendinize daha fazla işkence etmeyin. Aynı yemeği yeni fırınınızda pişirdiğinizde aradaki farka ağzınız açık kalacak 🙂
  6. Ayak için Peeling / Nemlendiriciler : Annenizin zamanından beri kullanılan markaları bir kenara koyun. Kendinize bir kıyak yapın ve farklı markalardan mutlaka peeling alın. Ardından süreceğiniz özel nemlendiriden sonra, bundan önceki yıllarınız için üzüleceksiniz.
  7. Kahve / Çay makinesi: Sabahları tam istediğiniz gibi bir fincan kahve; veya kendi kendine demlenmiş güzel bir fincan çay, kendinizi çok iyi hissettirecek.
  8. Yumuşacık Terlik çoraplar:  Eve geldiğinizde evde olmanın verdiği hazzın ilk durağı. Yabana atmayın.
  9. Pahalı olmayan ama güzel bir şarap: Hani hem kesede delik açmayan, kolay bulunan, hem de güzel bir şarabın yerini hiçbirşey tutmaz.
  10. Duş Jeli: Bu kez süpermarketten değil, güzellik ürünleri satan bir mağazadan seçin. Kıyaslamak size kalmış. Sonra beni hatırlarsınız 🙂


Categories: Genel

Tags: , , , ,

%d blogcu bunu beğendi: