Hakkımda

Bizim 'Gang'Ben Işıl…Akrep burcu, Starbucks bağımlısı, Galatasaray taraftarı, son 2 yıldır evdeki canlılara  daha iyi bakabilmek için çalışmaktan vazgeçmiş, ama hala “Yehu evdeyim” psikolojisindeyim…Yaklaşık 8 yıl Londra’da yaşadım, daha sonra Ege’ye daha iyi bir aile hayatı verebilmek için Türkiye’ye dönmeye karar verdim.

İnatçıyım, sabırsızım, çok konuşan insanlardan hoşlanmam, ‘aktif dinleyici’lerden de…Kendimle dalga geçerim, genelde de aynı şeyi yapabilen insanlardan hoşlanırım. Taklit yapmakta iyi olduğumu söylerler.

Yapamadığım şeylerden bir tanesi ise; ‘Samimi’ olacağım diye küfürlü ve konuşma diliyle yazılan yazıları okuyamamaktır !

Blogta, kendi okumak isteyeceğim türden paylaşımlar yapmayı seviyorum. Tartışmaları, düzeyli olduğunda ve ana fikirleri ideolojiler oluşturmadığı sürece desteklerim. Kendi hayata baktığım gibi bir blogum olsun istedim – Zorlandığım dönemlerde bile olayın içinde mizah ararım, yani öyle çiçek böcek, ‘Günaydın’, ‘İyi Geceler’ postları bende yok; ama eğer bir ‘Kara Mizah’ severseniz, o zaman bu blogu da seversiniz bence 🙂

En sevdiğim parfüm Samsara, en sevdiğim renk mavi. Film ve dizi tutkunuyum, kitap okumayı çok severim…

Ben böyleyim işte 🙂

Görüşmek üzere 😉

%d blogcu bunu beğendi: